Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod »Pokladny a pokladní systémy»Software pro EET pro PC » Prodejna SQL Sklad - Software pro pokladní systém


        

Prodejna SQL Sklad - Software pro pokladní systém

skladem

 

naše cena bez DPH: 6 990,00 Kč (300,57 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
8 457,90 Kč (363,69 EUR)

Prodejna SQL je maloobchodní pokladní software určený pro široké spektrum prodejen. Komplet obsahuje skladový modul a statistiky a je určen pro samostatné použití bez napojení na ekonomický systém

Prodejna SQL je maloobchodní pokladní software (není vhodný pro restaurační provozy) určený pro široké spektrum prodejen, od stylových butiků s jedním pokladním místem až po rozsáhlé prodejny a prodejní řetězce - prostě všude tam, kde požadujete maximální komfort ovládání a nadstandardní funkce pro podporu prodeje při zachování jednoduchosti registračních pokladen. Komplet obsahuje skladový modul a statistiky

Maximální komfort obsluhy zajišťuje rozdělení Prodejny SQL do dvou částí: prodejní a manažerské. Prodejní část má uživatelské rozhraní podobné registračním pokladnám, velmi snadno se zde definují přímá PLU, je optimalizovaná i pro použití dotykových displejů.

Manažerská část je určená pro nastavení všech parametrů prodeje a komunikace. Zadáváte zde přístupová práva, připojujete externí součásti pokladního systému (peněžní zásuvky, bankovní tiskárny, zákaznické displeje), nastavujete komunikaci s ekonomickým systémem.

Vzhledem k vysoké bezpečnosti provozu i při vysokém zatížení má Prodejna SQL data uložená v Microsoft SQL 2005 serveru. Komunikace s ERP systémy je zabezpečená buď off-line pomocí DBF či XML souborů, popřípadě on-line na principu replikace SQL databází. Při on-line komunikaci Prodejna 55 používá vždy aktuální data, ale přitom lze prodávat i v případě, že se přeruší spojení s vaším informačním systémem.Cena pro koncového uživatele od 6 990 Kč bez DPH.