Postup pro zavedení EET
5 kroků jak zavést EET

 

EET - info, poradna,
konzultace - 573 351 740


Pomoc on-line


Návod pro software
Malá pokladna pro EET
(včetně instalace certifikátu).


Postup pro stažení certifikátu.

 

Vytiskněte si upozornění o režimu EET pro svou provozovnu

 

Vše o Elektronické Evidenci Tržeb

v kostce

 

EET v otázkách a odpovědích


Kolik Vás bude ve skutečnosti stát

pokladní systém splňující EET

 

Zákon o EET - úplné znění


Nejnovější zprávy o zákoně o Elektronické evidenci tržeb pro vás sledujeme na samostatném webu, který neustále aktualizujeme.


„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 13 990 Kč (602 Euro)

NOVINKY

arr3Kadeřnictví a cukráren se může evidence tržeb týkat už od prosinceDáte si u kadeřnice či na kosmetice kafe anebo si u cukráře slupnete u stolečku kremroli? Pak byste... arr3Registrační pokladny proniknou i na farmářské trhy, vláda výjimku zamítlaVláda dnes zaujala negativní stanovisko k návrhu ministra zemědělství Mariana Jurečky a poslance... arr319.4. 2016 PC Pokladna pro RestauraceDo nabídky jsme zařadili PC pokladnu v provedení pro restaurace, bistra, kavárny... Více informací... arr313.4.2016 Zákon o EET vydán - termíny jsou dányDnes vyšel zákon o EET ve sbírce zákonů, jsou tedy již pevně dány termíny. Podnikatelé se budou... arr38.4.2016 Pokladny QMP a Qtouch vhodné pro EETDnes jsme pro vás aktualizovali seznam klasických pokladen vhodných pro EET. Byly přidány modely QMP... arr35.4.2016 Finanční správa spustila na internetu stránky k elektronické evidenci tržebFinanční správa dnes premiérově spustila speciální webové stránky k elektronické evidenci tržeb. Na... arr34.4. 2016 Nová lékařské váhyDo sortimentu zařazena nová lékařská váhaLS 1T6060LODRWP a LS 1T6060LOVDRWP. Váhy jsou k dostání v... arr312.1. 2016 Do nabídky zařazeny nové váhyAktuálně do nabídky zařazeny nové obchodní váhy. Prvním z modelů je váha DIGI DS 782B a DS 782P,... arr3Stanovisko importéra pokladen System - Commerce (dříve pokladny SERD) k připravované povinné elektronické evidenci tržebVážení obchodní partneři, bedlivě sledujeme dění kolem chystané povinné elektronické evidence...

KONTAKTY

Selva - váhy s.r.o.
Kroměřížská 256
768 24 Hulín
tel: +420 573 351 740
fax: +420 573 352 831
selva@selva.cz

» Partneři webu
Partneři webu

Spolupráce

Nabízíme Vám možnost vzájemné výměny prolinku v sekci "Partneři webu". Pokud máte zájem o tuto spolupráci umístěte náš textový odkaz Vaše stránky a pošlete nám email s Vaším zpětným odkazem případně logem na selva@selva.cz a po prověření je umístíme na naše webové stránky.

O vložení kódu budete informováni. Pokud máte zájem o vzájemnou reklamu s naším eshopem, je třeba respektovat několik podmínek:

Tématická spřízněnost
Možnost vložení reklamního sdělení do sekce partneři je možná pouze pro stránky a eshopy, které se orientují na podobné téma.

Kvalitně zpracovaný odkaz
Nemáme zájem o odkaz, který není doplňen textem, který v krátkosti specifikuje co zákazník po kliknutí na Vaší reklamu najde.

Pokud máte zájem o vzájemnou výměnu reklamního sdělení vložte na Vaše stránky do sekce Partneři náš kód:

Váhy a registrační pokladny - váhy a registrační pokladny, etiketovací kleště, nářezové stroje, spotřební materiál

Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že výměna odkazů pomůže Vám i nám.

Odkazy:

Svět fantasie - svět fantasie, víl, skřítků a draků. Zázračná síla kamenů a léčivých minerálů.

České okruhy - vše o českém okruhovém závodění a českých jezdcích v zahraničí

Váhy - váhy - prodej, servis, výroba, cejchování a poradenství

Polystyren - výroba a prodej reklamních materiálů

Levná elektřina, plyn a uhlí - dodavatel ELIMON a.s.

Odolné a bezporuchové mostové jeřáby od firmy Jass.cz

Nabízíme odblokování telefonu i odblokování kódu telefonu.

Evidence docházky vašich zaměstnanců pod kontrolou s ETEND.

Sídlo pro firmy